Тема: ОНУ им. Мечникова

Ответить в теме
Страница 277 из 522 ПерваяПервая ... 177 227 267 275 276 277 278 279 287 327 377 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 5,521 по 5,540 из 10421
  1. Вверх #5521
    Постоялец форума Аватар для Lulica
    Пол
    Женский
    Адрес
    "Дом солнца"
    Сообщений
    1,532
    Репутация
    727
    Цитата Сообщение от Кубик-рубик Посмотреть сообщение
    Викладати має або теоретик за фахом( журналістська освіта) , або відомий практик. Щось я не думаю, що в ОНУ російські філологи, що викладають, є відомими журналістами.
    Хоча ці розмови пусті, загалом-то)
    скажіть,де ви такий вуз знайшли,де всі викладають по спеціальності, більш того-відомі журналісти??чесно,мені цікаво
    У каждого в голове свои тараканы
    мои отбивают чечетку и кричат "Карамба!"


  2. Вверх #5522
    Частый гость Аватар для Кубик-рубик
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    549
    Репутация
    65
    Цитата Сообщение от Lulica Посмотреть сообщение
    коли не можешь сформулювати свою думку, подати цю "ексклюзивну" інформацію - то хто її й зрозуміє?? ні,шановний, все важливо в журналістиці: й знайти, й передати. але головне в матеріалі це ТЕКСТ: його правильна побудова
    У кожного своє розуміння ситуації. Я вважаю трохи інашке. Окрім того, правильна побудова - це не хист, а ремесло, практика+ теорія і цьому можна навчитися.

  3. Вверх #5523
    Частый гость Аватар для Кубик-рубик
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    549
    Репутация
    65
    Цитата Сообщение от Lulica Посмотреть сообщение
    скажіть,де ви такий вуз знайшли,де всі викладають по спеціальності, більш того-відомі журналісти??чесно,мені цікаво
    У КНУ. Майже кожен викладач- практикуючий журналіст, ведучий або своїх передач, або якимось чином повязаний тісно з центральними каналами.

  4. Вверх #5524
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Lulica Посмотреть сообщение
    ні,викладають усі 4 роки з кафедри української мови. а на журналістиці просто читають предмети українською
    ну,може, й не зовсім корисно,але скажіть,де краще для гуманітарія, який,як я думаю,хоче писати?
    Дивно, бо коли навчалася я, було інакше.
    Для тих, хто хоче писати - філологічний факультет. Чи сценарне відділення.
    Журналістика - це інше.
    Рік тому кафедра святкувала день народження - 10 років. Не пам'ятаю вже, як я дізналася про цю подію (нє, ну навіщо ж запрошувати перших випускників спеціальності "журналістика"). Тим не менш, я та кілька моїх сокурсників таки завітали, було ще кілька випускників мого року зі спеціальності "видавнича справа та редагування". Коли ми навчалися в нас і приблизно не було всього того, що є у студентів зараз, тим не менш якісь банальні істини ми таки знали.
    І показували під час цього святкування вітальні ролики, які знімали студенти нашої кафедри. Я не пам'ятаю, скільки їх там було, але більш-менш оригінальними були лише 2. Решта - просто фініш. Я інколи заради цікавості дивлюся новини на каналі "Ностальгія" Тобто там оригінальні радянські новини. Так от, коли я дивилася ті ролики, мені здавалося що це не вітальні ролики сучасних студентів, а сюжети про рекордні надої корів колгоспу ЧЕрвона зоря. А від одного епізоду я ледь не впала на підлогу актової зали - добре шо сиділа. нашого завкафа у білій сорочці знімали у його кабінеті на фоні білої стінки та вікна, з якого яскраво світило сонце. Тобто картинка - це одна суцільна біла пляма.
    Я не знаю, це навчають так чи це студенти такі, але це не рівень - це триндець. Я працювала з різними студентами київських ВНЗ, де навчають журналістиці, але подібних лаж ні в кого не було і подібний нафталін ніхто й не думає робити. Бо справжній журналіст цікавиться тим, що в світі відбувається. Дивиться світові канали, читає світову пресу чи хоча б загальноукраїнську, щоб розуміти - де він той рівень до якого треба йти. Кому потрібні ті, хто хоче просто писати - я не знаю... Хіба шо газеті того самого колгоспу Червона зоря.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  5. Вверх #5525
    Посетитель Аватар для kronvill
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    440
    Репутация
    45
    Шановні, добрий вечір!Почнемо з того, що в складі екзаменаційної комісії були як викладачі української мови, так і кафедри журналістики. Візьміть до уваги, що викладачі кафедри журналістики не всі закінчували український філфак, серед них є і випускники російського відділення. І тому цілком можливо, що хтось із них припустився помилки. На це може вплинути й хвилювання, адже деякі з них брали участь у цій екзаменаційній кампанії вперше, крім того було багато й молодих викладачів. Власне, це не так суттєво, головне, щоб ваші роботи були перевірені якісно. Тим більше, що їх перевіряв не один викладач, а декілька. Щодо "всяких там" "українських мов у ЗМІ" можу сказати, що до сьогоднішнього дня їх дійсно викладали викладачі суто з кафедри української мови. Але у звязку зі змінами планів цілком можливо, що хтось і викладатиме з наших викладачів, проте можу Вас запевнити, що українську мову будуть викладати на належному рівні. Стосовно користі від навчання: від будь-якого навчання є користь, оскільки виробляються певні навички, поповнюється запас знань та ін. Інша справа - чи Вам це потрібно? Тим більше враховуйте, що журналістика має прикладний характер, отже, передбачає не стільки викладання академічних дисциплін (хоч і вони є), скільки практичних. Багато хто йде на журналістику, навіть не уявляючи, що це таке. А ще більше - не вміє писати, не усвідомлює різницю між жанрами, не вміє грамотно висловити свою думку, а орфографія.... ?Жахи (Це, звичайно, не всіх стосується! Хоч з огляду на ваше спілкування в інтернеті з купою помилок, починаєш замислюватися... Тим більше багато хто за собою не помічає помилок, натомість намагається підловити викладача)! Так і хочеться запитати, чим Він займався 11 років у школі, якщо в своєму прізвищі допускає помилки. Однак самовпевненості і пихи вистачає на десятьох! І, зрештою, щодо заочного відділення - воно, як правило, потрібно людям, які працюють у цій сфері, і їм потрібен диплом (для посади чи ін.). Або ж ця людина має практику роботи, або ж працює позаштатним кореспондентом і планує надалі повязати своє життя з журналістикою, або просто хоче здобути освіту. А серед заочників, як і серед стаціонару так само є здібні студенти, з якими завжди приємно працювати. Отже, кожному своє. Успіхів усім. І кожному не завадило б за своїми помилками подивитись.

  6. Вверх #5526
    Постоялец форума Аватар для Lulica
    Пол
    Женский
    Адрес
    "Дом солнца"
    Сообщений
    1,532
    Репутация
    727
    Цитата Сообщение от Кубик-рубик Посмотреть сообщение
    У кожного своє розуміння ситуації. Я вважаю трохи інашке. Окрім того, правильна побудова - це не хист, а ремесло, практика+ теорія і цьому можна навчитися.
    час розсудить. коли (якщо) станете відомим журналістом, то, можливо, тільки тоді замислитесь: от багато з вас тілько ж практикувалися, навчалися, але тільки ви змогли стати кращим серед рівних. подумайте чому?
    У каждого в голове свои тараканы
    мои отбивают чечетку и кричат "Карамба!"

  7. Вверх #5527
    Постоялец форума Аватар для Lulica
    Пол
    Женский
    Адрес
    "Дом солнца"
    Сообщений
    1,532
    Репутация
    727
    Цитата Сообщение от Кубик-рубик Посмотреть сообщение
    У КНУ. Майже кожен викладач- практикуючий журналіст, ведучий або своїх передач, або якимось чином повязаний тісно з центральними каналами.
    дивно, ми з вами про один й тож же вуз розмовляємо?
    У каждого в голове свои тараканы
    мои отбивают чечетку и кричат "Карамба!"

  8. Вверх #5528
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от kronvill Посмотреть сообщение
    Щодо "всяких там" "українських мов у ЗМІ" можу сказати, що до сьогоднішнього дня їх дійсно викладали викладачі суто з кафедри української мови.
    Та невже? Коли я навчалася, було не так

    Цитата Сообщение от kronvill Посмотреть сообщение
    Багато хто йде на журналістику, навіть не уявляючи, що це таке. А ще більше - не вміє писати, не усвідомлює різницю між жанрами, не вміє грамотно висловити свою думку, а орфографія.... ?Жахи
    Нє, мені просто цікаво, ті хто тут так активно наполягає на вмінні писати хоч колись працював у цій сфері? Тобто тут реально усвідомлюють ким можна працювати, закінчивши "журналістику"?

    ну і останнє, що зараз пишуть у додатку до диплому, де зазначається спеціалізація?
    Навіть найкращі стають згодом катами

  9. Вверх #5529
    Постоялец форума Аватар для Lulica
    Пол
    Женский
    Адрес
    "Дом солнца"
    Сообщений
    1,532
    Репутация
    727
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Дивно, бо коли навчалася я, було інакше.
    Для тих, хто хоче писати - філологічний факультет. Чи сценарне відділення.
    Журналістика - це інше.
    Рік тому кафедра святкувала день народження - 10 років. Не пам'ятаю вже, як я дізналася про цю подію (нє, ну навіщо ж запрошувати перших випускників спеціальності "журналістика"). Тим не менш, я та кілька моїх сокурсників таки завітали, було ще кілька випускників мого року зі спеціальності "видавнича справа та редагування". Коли ми навчалися в нас і приблизно не було всього того, що є у студентів зараз, тим не менш якісь банальні істини ми таки знали.
    І показували під час цього святкування вітальні ролики, які знімали студенти нашої кафедри. Я не пам'ятаю, скільки їх там було, але більш-менш оригінальними були лише 2. Решта - просто фініш. Я інколи заради цікавості дивлюся новини на каналі "Ностальгія" Тобто там оригінальні радянські новини. Так от, коли я дивилася ті ролики, мені здавалося що це не вітальні ролики сучасних студентів, а сюжети про рекордні надої корів колгоспу ЧЕрвона зоря. А від одного епізоду я ледь не впала на підлогу актової зали - добре шо сиділа. нашого завкафа у білій сорочці знімали у його кабінеті на фоні білої стінки та вікна, з якого яскраво світило сонце. Тобто картинка - це одна суцільна біла пляма.
    Я не знаю, це навчають так чи це студенти такі, але це не рівень - це триндець. Я працювала з різними студентами київських ВНЗ, де навчають журналістиці, але подібних лаж ні в кого не було і подібний нафталін ніхто й не думає робити. Бо справжній журналіст цікавиться тим, що в світі відбувається. Дивиться світові канали, читає світову пресу чи хоча б загальноукраїнську, щоб розуміти - де він той рівень до якого треба йти. Кому потрібні ті, хто хоче просто писати - я не знаю... Хіба шо газеті того самого колгоспу Червона зоря.
    так,зараз вийде, що тут захищаю кафедру, більш того-рекламую...якщо ще дізнаються, хто я насправді-то взагалі не повірять, що таке пишу. не знаю, з ким ви стикалися у практиці, а мені більше доводилось зустрічати людей,які НЕ ВМІЮТЬ ПИСАТИ.як збирати знають, про що написати-тим паче,а як доходять до пера, то виходить,вибачте, ЛАЙНО.
    а щодо нафталіну-тут ви праві. вибачте, а що робити студентам, коли на кафедрі існує СУВОРА ЦЕНЗУРА, коли навіть виступи ретельно відбираються. коли навіть кожен жарт під мікроскопом розглядається, щоб того не образити, щоб "шефу" сподобалось
    ви всі маєте рацію-київські вузи сильніші, у багатьох особливий статус, давні традиції викладання, ОДНАК не слід покладатися майбутньому журналістові тіко на освіту-от що я хочу сказати. бо навіть з гарною теоретичною базою,з гарними показниками в навчанні журналіст може з тебе вийти НІЯКИЙ
    У каждого в голове свои тараканы
    мои отбивают чечетку и кричат "Карамба!"

  10. Вверх #5530
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Lulica Посмотреть сообщение
    так,зараз вийде, що тут захищаю кафедру, більш того-рекламую...якщо ще дізнаються, хто я насправді-то взагалі не повірять, що таке пишу. не знаю, з ким ви стикалися у практиці, а мені більше доводилось зустрічати людей,які НЕ ВМІЮТЬ ПИСАТИ.як збирати знають, про що написати-тим паче,а як доходять до пера, то виходить,вибачте, ЛАЙНО.
    Я дуже з багатьма стикалася на практиці. І саме тому я прекрасно розумію, що в сучасній журналістиці далеко не всім треба вміти писати. Я не розумію, чому тут так на цьому акцентується?
    Вміння писати потрібно хіба що в серйозній журналістиці аля ДТ. Звісно, якщо з викладанням власних думок повний ахтунг, то в репортери краще не йти, але це не означає, що двері у журналістику одразу зачиняються.

    Ну і повторюю питання: так шо там зі спеціалізаціями?

    Цитата Сообщение от Lulica Посмотреть сообщение
    а щодо нафталіну-тут ви праві. вибачте, а що робити студентам, коли на кафедрі існує СУВОРА ЦЕНЗУРА, коли навіть виступи ретельно відбираються. коли навіть кожен жарт під мікроскопом розглядається, щоб того не образити, щоб "шефу" сподобалось
    Та ну... Якщо Ви закінчили нашу кафедру, то Ви маєте пам'ятати багатьох публіцистів, які творили в умовах жорсткої цензури. Але це не заважало їм писати цікаві речі.
    Я прекрасно знаю, що таке наша кафедра, але для нафталіну - це не виправдання.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  11. Вверх #5531
    Постоялец форума Аватар для Lulica
    Пол
    Женский
    Адрес
    "Дом солнца"
    Сообщений
    1,532
    Репутация
    727
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Я дуже з багатьма стикалася на практиці. І саме тому я прекрасно розумію, що в сучасній журналістиці далеко не всім треба вміти писати. Я не розумію, чому тут так на цьому акцентується?
    Вміння писати потрібно хіба що в серйозній журналістиці аля ДТ. Звісно, якщо з викладанням власних думок повний ахтунг, то в репортери краще не йти, але це не означає, що двері у журналістику одразу зачиняються.

    Ну і повторюю питання: так шо там зі спеціалізаціями?


    Та ну... Якщо Ви закінчили нашу кафедру, то Ви маєте пам'ятати багатьох публіцистів, які творили в умовах жорсткої цензури. Але це не заважало їм писати цікаві речі.
    Я прекрасно знаю, що таке наша кафедра, але для нафталіну - це не виправдання.
    це до мене питання про спеціалізацію? хіба я не знаю й тут не писала... нащо наступати мені на хворе місце?
    щодо писати,можливо, я так акцентую, бо це пов"язано з моєю роботою. з текстом і сприйманням тексту. коли навіть грає роль не те, що ти говоришь, а як.
    технічних журналістів зараз багато, а справжніх чомусь мало
    про нафталін..навіть й не знаю,що сказати..тому що мої однокурсники не любили брати участь у таких заходах.але коли довелось, то стикнулися з отією цензурою і нафталіном, коли нічого краще не міняти, коли не треба, щоб було несерйозно. ПОТРІБЕН ОФІЦІОЗ. навіть сценарій свята ніколи не змінюють.дають старий. а студенти навпаки в нас веселі, ідейні були
    У каждого в голове свои тараканы
    мои отбивают чечетку и кричат "Карамба!"

  12. Вверх #5532
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Lulica Посмотреть сообщение
    це до мене питання про спеціалізацію? хіба я не знаю й тут не писала... нащо наступати мені на хворе місце?
    щодо писати,можливо, я так акцентую, бо це пов"язано з моєю роботою. з текстом і сприйманням тексту. коли навіть грає роль не те, що ти говоришь, а як.
    технічних журналістів зараз багато, а справжніх чомусь мало
    Просто якщо спеціалізація не змінилася, то одразу стає зрозумілим, що для того, щоб працювати за цією спеціалізацію писати вміти не обов'язково.
    Звісно, що хтось з випускників журналістики буде працювати там, де потрібно писати. Але не обов'язково. Це не добре, це не погано - це те що є.
    Головне, як на мене, навчити думати!!! Можна не знати правил кольористики кадрів тощо, але просто бачити, що якщо у тебе в кадрі все біле - це ненормально. Можна не знати ті самі жанри, але взяти будь-яку пристойну газету і зрозуміти, як треба писати ті самі жанри.
    Це як у спорті. Можна бути талановитим від Бога і програти менш талановитому, бо останній працював над тим що у нього є вижимав з нього максимум. Як на мене, зараз можна особливо і не вміти писати, а просто добре вивчити механізм. Унікальних робіт зараз майже не створюють ж все одно.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  13. Вверх #5533
    Живёт на форуме Аватар для Judi22
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    42
    Сообщений
    3,108
    Репутация
    1409
    жуть ничего не понимаю

  14. Вверх #5534
    Новичок Аватар для Laurilsulfate
    Пол
    Женский
    Сообщений
    7
    Репутация
    10

    По умолчанию Философский факультет ОНУ

    Собираюсь поступать сюда.
    С самого начала думала про журналистику и редактирование, но потом узнала, что деньги дерут, а конкретных знаний нет(
    Хочу собрать побольше инфы про философский факультет.

  15. Вверх #5535
    Квестер
    Аватар для Orbital Kid
    Пол
    Мужской
    Адрес
    ...а мне не сказали
    Возраст
    52
    Сообщений
    37,584
    Репутация
    35194
    Цитата Сообщение от Judi22 Посмотреть сообщение
    жуть ничего не понимаю
    аналогично
    такое впечатление что я не специализированном форуме)))))
    You don't have to say you love me
    You don't have to say nothing

  16. Вверх #5536
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    3
    Репутация
    10
    Заранее извиняюсь,если этот вопрос уже задавали. Кто знает смертельно сложно ли учиться на РГФе? И с хорошим ли дипломом я отдуда выйду? А то сейчас все говорят,что голые языки никому не нужны..

  17. Вверх #5537
    Посетитель Аватар для THE BEST
    Пол
    Женский
    Сообщений
    237
    Репутация
    37
    Цитата Сообщение от julliane Посмотреть сообщение
    Заранее извиняюсь,если этот вопрос уже задавали. Кто знает смертельно сложно ли учиться на РГФе? И с хорошим ли дипломом я отдуда выйду? А то сейчас все говорят,что голые языки никому не нужны..
    Не смертельно. Главное посещать лекции и готовиться к парам. Выживешь
    Да диплом будет хороший, новенький, синенький или красненький.!!!!
    А дальше как повезёт. Никто не отменял второе высшее.

  18. Вверх #5538
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    3
    Репутация
    10
    Спасибо)) Хоть кто-то обнадёжил)

  19. Вверх #5539
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    162
    Репутация
    61
    а если стоит галочка на "рекомендован к поступлению" - это значит прошел на бюджет?

  20. Вверх #5540
    Частый гость Аватар для staniv
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    580
    Репутация
    109
    Цитата Сообщение от kronvill Посмотреть сообщение
    Шановні, добрий вечір!Почнемо з того, що в складі екзаменаційної комісії були як викладачі української мови, так і кафедри журналістики. Візьміть до уваги, що викладачі кафедри журналістики не всі закінчували український філфак, серед них є і випускники російського відділення. І тому цілком можливо, що хтось із них припустився помилки. На це може вплинути й хвилювання, адже деякі з них брали участь у цій екзаменаційній кампанії вперше, крім того було багато й молодих викладачів. Власне, це не так суттєво, головне, щоб ваші роботи були перевірені якісно. Тим більше, що їх перевіряв не один викладач, а декілька.......... І кожному не завадило б за своїми помилками подивитись.
    Да, да....А вот скажите, как "подивитись на помилки" своего ребёнка в творческой работе? "0" балов получила за неё...Просто интересно даже. Или эти работы теперь только для "служебного пользования"?
    To be or not to be on-line...That is the question!


Ответить в теме
Страница 277 из 522 ПерваяПервая ... 177 227 267 275 276 277 278 279 287 327 377 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения